Hollywood Smile - uśmiech idealny

Hollywood Smile - uśmiech idealny

Moc nowoczesnej stomatologii

Czym jest Hollywood Smile?

Kto nie marzy o perfekcyjnym i nieskazitelnym uśmiechu rodem gwiazd Hollywood? Harmonijny i śnieżnobiały uśmiech kreowany przez światowe media stał się kolejnym wyznacznikiem piękna i sukcesu. Gwiazdy światowego kina i mody tworzą swój wizerunek również na podstawie zdrowego zadbanego uśmiechu. Cechami odzwierciedlającymi idealny Hollywood Smile jest nie tylko kolor zębów ale również ich kształt, wielkość i proporcje względem twarzy.

Niestety często nasze zęby są zadbane i zdrowe jednak szpecą je pewne mankamenty takie jak szparowatość, krzywizny, przebarwienia, nieforemność. W rezultacie wady te wpływają na nasze samopoczucie i brak pewności siebie. Stomatologia estetyczna jest dziedziną, która daje nam szereg możliwości i rozwiązań dla osiągnięcia nieskazitelnego uśmiechu. Nowoczesne technologie i możliwości cyfrowej protetyki sprawiają że Hollywood Smile jest na wyciągnięcie ręki dla każdego z Nas.

Jakie możliwości daje nam stomatologia?

Leczenie krzywizn za pomocą aparatu nakładkowego.

Jeżeli jedynym problemem są wady zgryzu lub krzywe zęby najprostszą metodą jest leczenie ortodontyczne aparatem nakładkowym Invisilign™. Aparat daje nam możliwość dyskretnego, wręcz niezauważalnego leczenia w krótkim czasie. Zalety leczenia:

  • Nakładki są przezroczyste i praktycznie niewidoczne;
  • Termoplastyczne dzięki czemu doskonale przylegają do zębów i zapewniają komfort w ustach pacjenta;
  • Szybko i łatwo można je wyjmować z ust oraz ponownie zakładać;
  • Znacząco skracają czas leczenia w porównaniu z dotychczasowymi metodami;
  • Leczenie jest bezbolesne i bardzo dobrze tolerowane przez pacjentów.
Wybielanie zębów.

Proste, równe i zadbane zęby możemy wybielić uzyskując śnieżnobiały uśmiech już na jednej wizycie stomatologicznej. Efekt wybielania widoczny jest od razu po wykonaniu zabiegu w klinice.
Profesjonalne wybielanie zębów pod naszą opieką daje większą gwarancję efektu. Zęby zostaną wybielone szybciej i skuteczniej, dlatego krótkim czasie staną się widocznie jaśniejsze. Wybielanie prowadzone przez Nas zapewnia bezpieczeństwo, właściwą kontrolę wybielania oraz zastosowanie materiału dopasowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Cyfrowa protetyka – licówki i korony pełnoceramiczne.

Licówki porcelanowe są to bardzo cienkie nakładki porcelanowe, które zakładamy  na powierzchnię wargową zębów. W klinikach Centrum Stomatologii Kompleksowej Aldent w Lublinie oferujemy Państwu pięknie wykonane licówki  będące mikroskopijnym dziełem sztuki.

Korony pełnoceramiczne  to perfekcyjne rozwiązanie protetyczne pod względem idealnej estetyki i precyzji wykonania. Wykonane w całości z porcelany bez zastosowania podbudowy metalowej. Pełnokonturowe korony są wyjątkowym osiągnięciem w stomatologii, dzięki którym możliwe jest uzyskanie idealnej głębi i przezierności imitującej naturalnego zęba. Dodatkowym atutem jest ich wyjątkowa trwałość i odporność na ścieranie.

Dzięki licówkom i koronom możemy zmienić kształt, wielkość, długość i przede wszystkim kolor zębów, pokryć rozległe wypełnienia oraz trwałe przebarwienia tkanek zęba. Pragniemy, aby każdy projekt był idealnie funkcjonalny i dopieszczony w najmniejszych detalach. Wygląd i kształt zębów dobieramy indywidualnie dla każdego pacjenta. Proponujemy odbudowę protetyczną o najwyższym możliwym do uzyskania efekcie naturalnych zdrowych zębów.

Warto zauważyć, ze badania naukowe potwierdzają, że osoby z nienagannym uśmiechem chętniej i odważniej podejmują decyzje na polu zawodowym i prywatnym. Przede wszystkim Naszym celem i ambicją jest harmonijne odtwarzanie oraz uświadamianie pacjentom znaczenia posiadania pięknego uśmiechu, za którym idzie sukces, zadowolenie z życia i zdrowia.

Zapraszamy do naszych specjalistów na konsultacje i badanie.

Our Story - Dentist Webflow Template
Dentist Webflow Template - Webclip