lek. stom. Aleksander Balaban

lek. stom. Aleksander Balaban

Kim jest

lek. stom. Aleksander Balaban

Protetyka,chirurgia stomatologiczna,endodoncja pod mikroskopem,stomatologia estetyczna.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Kijowie. Kontynuując naukę, odbył staż podyplomowy w klinice stomatologicznej  Krajowego Uniwersytetu Medycznego w Odesie. Ukonczył szkolenie z ogólnej stomatologii,protetyki oraz chirurgii stomatologicznej.


Jestem członkiem "Nekomercyjnego Klubu Dentystow Ukrainy "(Некомерційний Клуб Стоматологів України) , który stanowi doskonałą platformę do wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń pomiędzy lekarzami z Ukrainy i Europy. Stale poszerzam swoje kwalifikację jako uczestnik wielu kursów i konferencji.
W codziennej pracy kładzie duży nacisk zarówno na estetykę proponowanych rozwiązań, jak i ich funkcjonalność.


W Medicusie przeprowadza zabiegi zakresu stomatologii estetycznej,  endodoncji mikroskopowej, chirurgii stomatologicznej m.in. ekstrakcje zębów, resekcja wierzchołka korzenia, wyłuszczanie torbieli.  Każdy zatrzymany ząb mądrości stara się usnąć w sposób delikatny.

Lubię rozmawiać ze swoimi pacjentami, aby każdy z nich czuł się bezpiecznie w czasie wizyt  i swiadomie uczestniczyl w planowaniu leczenia . Dbam o to, aby leczenie przebiegało sprawnie i bezboleśnie, a cały zabieg odbywał się w spokojnej, przyjaznej atmosferze.

Dentist Webflow Template - Webclip