Full Face Dental Lift

Full Face Dental Lift

Stomatologiczny lifting

10 lat mniej bez skalpela– tak działa Full Face Dental Lift. Małoinwazyjna terapia Anti-Age obejmuje całą twarzo-czaszkę i została opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie lek.stom. Ewy Abramowicz. 


Full Face Dental Lift jest zwieńczeniem sukcesu naszej założycielki, która po 25 latach pracy z sukcesem połączyła tajniki i tajemnice stomatologii oraz medycyny estetycznej. Nasi Pacjenci dzięki temu projektowi odzyskują pewność i wiarę w siebie. Jest to program pokazujący spektakularne zmiany bez skalpela. 


Full Face Dental Lift, czy się rózni od chirurgii plastycznej?

Full Face Dental Lift - to nowy trend w światowej stomatologii, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie młodszego, bardziej atrakcyjnego oblicza, bez względu na wiek, bez użycia igły lub skalpela. Full Face Dental Lift jest realną alternatywą dla chirurgii. Alternatywą dzięki której można osiągnąć konkretne rezultaty i młodszy wygląd. W przeciwieństwie do operacji chirurgicznych, przy których zawsze występuje pewne ryzyko powikłań, Full Face Dental Lift opiera się na interdyscyplinarnym leczeniu stomatologicznym, zupełnie bezpiecznym i pozbawionym nieprzewidzianych konsekwencji.


Zmiany są możliwe dzięki działaniom w zakresie połączenia najnowszych technik i technologii w stomatologii takich jak: ortodoncja, implanty, wybielanie, implantoprotetyka, nowoczesne systemy pełnoceramiczne (licówki, onleye, korony, etc.) jak i system anti-age - czyli wszystko to co medycyna estetyczna ma do zaoferowania. 

Full Face Dental Lift jest zdecydowanie lepszym, trwalszym w efekcie rozwiązaniem od regularnego face liftu- jednego z bardziej znanych sposobów na młodszy wygląd u tysięcy osób, gdzie z pomocą przychodzi skalpel chirurga plastyka. Chirurgia plastyczna swoim zakresem obejmuje 90% przypadków, gdzie zależy nam na efekcie anti-aging, bez ingerencji w tkanki głębiej położone, które podpierają skórę i mięśnie twarzy stanowiące jej fundament.

Obserwujemy, że twarz się starzeje w momencie migracji tkanek miękkich twarzy. Jednak nie jest to jedyny powód. Z upływem lat kości twarzy, czyli tzw. fundament również zmieniają swoje położenie powodując spłaszczenie kości policzkowych przyspieszając tym samym przesunięcie się w dół tkanek miękkich.

Chirurgia kosmetyczna rozpatruje twarz i jej procesy starzenia w kategoriach trójkąta. W młodości podstawa trójkąta znajduje się na policzkach, a czubek na podbródku. W trakcie procesu starzenia obserwujemy odwrócenie się trójkąta. Tworzenie się (podbródka) oznacza, że podstawa trójkąta jest teraz na brodzie, a czubek idzie do góry w kierunku nosa. Do niedawna rolą operacji było przywrócenie odpowiednich proporcji i pierwotnego ustawienia trójkąta twarzy z czasów młodości. Jednak był to efekt jedynie tymczasowy i tkanki miękkie ponownie zaczęły zmieniać swoje położenie. Alternatywą, która na stałe powoduje efekt anti-aging jest właśnie Full Face Dental Lift.

Kości obu szczęk wraz z wyrostkami zębodołowymi oraz samymi zębami to fundament działań stomatologicznych. To na tym odcinku w miarę upływu czasu odbywają się największe zmiany odpowiedzialne za coraz starszy wygląd twarzy. Zmiany te spowodowane są utratą poszczególnych zębów, których konsekwencją jest zanikająca kość, co ostatecznie prowadzi do zapadnięcie się środkowego i dolnego piętra twarzy, a wraz z nimi pionowe zmarszczki nad górną i dolną wargą, głębokie bruzdy nosowo- wargowe, tworzące tzw. linie marionetek itp.

Zmiany w zakresie dolnego piętra twarzy, pociągają za sobą zmiany w napięciu skóry całej twarzy, która wiotczeje i opada w dół. Innymi słowy, utrata zębów, a wraz z nimi utrata kości, zmienia wygląd całej twarzy, powodując jej szybsze starzenie.

Niektóre elementy twarzy, takie jak wąskie usta, skrócony profil twarzy czy też zmarszczki często spowodowane są problemami stawów skroniowo żuchwowych, co umyka tradycyjnej stomatologii. W Full Face Dental Lift natomiast ma to kluczowe znaczenie.
Przed rozpoczęciem działań stomatologicznych wchodzących w zakres Full Face Dental Lift, pacjent poddawany jest badaniom dotyczącym funkcji i parafunkcji w zakresie stawów skroniowo- żuchwowych. Dysfunkcje stawów w dzisiejszych czasach dotyczą bowiem wielu osób, które nie zdają sobie sprawy, jak wiele dolegliwości i problemów ma swój początek w stawach skroniowo- żuchwowych. Przesłankami tych dolegliwości mogą być uciążliwe, nagminne migreny, bóle w stawach skroniowo- żuchwowych oraz klikanie i przeskakiwanie stawów podczas otwierania i zamykania ust.

Zdjęcia rtg stawów, badanie wewnątrz i zewnątrzustne, pomiar tonusu- napięcia mięśni wokół tych stawów, potwierdzają konieczność leczenia szynami okluzyjno – repozycyjnymi. Dzięki nim ustalone zostają nowe, prawidłowe, bardziej komfortowe relacje zgryzowe.

Dzięki szynie okluzyjnej (niewidocznej dla otoczenia), którą pacjent użytkuje całodobowo, zostaje ustalona nowa wysokość zwarcia (wysokość zgryzu).

Już na tym etapie terapii pacjent ma zdecydowanie lepszy wygląd twarzy- uwydatnione wargi, spłyceniu ulegają zmarszczki wokół ust oraz bruzdy nosowo-wargowe.

Tylko całodobowe użytkowanie szyny gwarantuje ustanie uciążliwych bólów głowy, dotychczas bezskutecznie leczonych u neurologa, internisty, laryngologa lub nawet psychiatry.

Osoby, które przez dłuższy czas "walczyły" z nie zdiagnozowaną dolegliwością, nagle mają inny wyraz twarzy- brak napięć mięśniowych, zdrowy i pogodny wygląd. Przestają budzić się w nocy i cierpieć na bezsenność.

Full Face Dental Lift nie jest skierowany tylko do osób starszych, ale także dla osób młodych, które pragną udoskonalić swój profil, wygląd swoich zębów oraz ust. W dobie wzrastających możliwości, zwłaszcza w dziedzinie stomatologii projekt Full Face Dental Lift umożliwia zaoferowanie Pacjentowi najlepszych możliwych standardów spełniających wymogi estetyczne, prowadzących do pełnego promiennego uśmiechu i nowego wyglądu twarzy.

Full Face Dental Lift to połączenie najnowszych technik i technologii w stomatologii, takich jak:

  • Ortodoncja dla dorosłych bez usuwania zębów,
  • Implanty
  • Implantoprotetyka,
  • Nowoczesne systemy pełnoceramiczne idealnie odtwarzające naturalne uzębienie (licówki, onleye, korony),
  • Techniki z zakresu stomatologii estetycznej,
  • Wybielanie - posiadamy ponad 10 skutecznych systemów wybielających ("Power bleaching"- ZOOM, BEYOND, Laser Elexxion i inne),
  • Zabiegi z użyciem Botox'u oraz "wypełniaczy" zawierających stabilizowany kwas hialuronowy. Mezoterapia igłowa oraz zestaw zabiegów kosmetologicznych w klinice siostrze Abramowicz Clinic. 

Finalnym etapem prac nad projektem Full Face Dental Lift  są działania z zakresu medycyny estetycznej. To właśnie te zabiegi pozwalają uwypuklić i podkreślić uzyskane przez nas efekty.

Our Story - Dentist Webflow Template
Dentist Webflow Template - Webclip